Trailer Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szellemváros
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nathaniel Mandrake

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nathaniel Mandrake
Kalóz; Kardforgató
Kalóz; Kardforgató
Nathaniel Mandrake


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Mar. 01.

Karakter információ
Tapasztalat:
Nathaniel Mandrake Left_bar_bleue2800/3750Nathaniel Mandrake Empty_bar_bleue  (2800/3750)
Pénz: 500.000 ßeli
Vérdíj: 0

Nathaniel Mandrake Empty
TémanyitásTárgy: Nathaniel Mandrake   Nathaniel Mandrake EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:59 am

Név: Nathaniel Mandrake
Kaszt: Kalóz
Rang: Kardforgató
Születés nap: 03.20.
Kor: 25
Nem: Férfi
Felszerelés: 2 flintlock az övébe tűzve, szablya az oldalán.
Képesség: Átlagon felüli kardforgató, közepes lövész.

Kinézet:
Nathaniel félhosszú haja fekete, szeme szürke és fénytelen. Használhatatlan jobb szemét szemkendő takarja. Öltözéke szinte minden alkalommal egy sötétkék tengerészkabátból, fehér ingből és krémszínű vászonnadrágból áll.

Jellem:
Meglehetősen öntelt, szemtelen alak, akinek mindenkihez van egy szarkasztikus megjegyzése. Gyerekkori tapasztalatai miatt bizalmatlan az emberekkel, és aki jellemének mélyebb rétegeire kíváncsi, annak meglehetősen sokat kell törnie magát.

A két őr önfeledten zsebelte ki a másikat kalózkocka segítségével, és időnként hangosan fejezték ki nemtetszésüket a másik győzelme miatt. Röhejes, hogy minket mennyire lenéznek ezek az önmagukat túlértékelő vágóhídra való marhák, de ugyanúgy, sőt aljasabban forgatják ki egymást az utolsó ßelijükből is. Csak ők pisztoly nélkül teszik. Hol a különbség?
- Mit vigyorogsz, te patkány? - nézet rám szürke disznószemével egyikük, és láthatóan nagyon idegesítette ez az egyszerű arcmimika. Olyan csököttek, olyan befolyásolhatóak. Nem reagáltam semmit, mire a tengerész felhúzta magát, és kinyitotta a cella ajtaját. - Kérdeztem valamit! - hirtelen meglendítette a kezét, és gyomorszájon vágott. Kissé előregörnyedtem az ütés hatására, de a mosolygást nem hagytam abba.
- Bátor vagy, ha megbilincselt embert kell ütlegelni, parancsnok! - válaszoltam halkan, amire a válasz egy arculütés volt.
- Igazán? Ray, szedd le ezt a majmot! - a másik sirály mintha habozott volna. - Azt mondtam, szedd le! Most! - nem mert dacolni a felettesével, még ha tudta is, hogy a parancs rossz. Ez az egyik legnagyobb hátránya a törvénykövető életnek. Egy haditengerész a város utcáin kacsázik, a házakat kerülgetve, egy kalóz pedig nyílegyenesen halad, lerombolva, ami az útját akadályozza. Ahogy a bilincsek lekerültek a csuklómról, delejesen gyomorszájon térdeltem a férfit, majd könyökömmel ütést mértem a halántékára. Úgy terült el, mint egy szardíniás zsák. Társa valószínűleg felkészült erre a lehetőségre, mert azonnal reagált, és felém vetette magát. Kissé oldalt léptem, így ahelyett, hogy feltaszított volna, csak elzúgott mellettem. Azonban alábecsültem a tengerész képességeit, mert megragadta a vállamat, és így összekapaszkodva csapódtunk neki a falnak. Ütöttem, rúgtam, ahol tudtam, és habár kétségeket kizárólag kemény kiképzést kaphatott, végül sikerült egy jó ütést mérnem a nyakszirtjére, mire ő is álomba merült. A parancsnoktól kölcsönvett kulccsal kinyitottam a cella ajtaját, és odasétáltam a ládához, ahol az elkobzott holmimat tárolták. Elég szegény bázis lehetett, ha külön raktárra sem volt pénz. Magamra öltöttem kabátomat, övembe tűztem a két pisztolyt, amik még mindig töltve voltak, és az oldalamra kötöttem a szablyát. Lassan, kényelmes léptekkel indultam a folyosón, szorosan a fal mellett, mikor az egyik csukott ajtó mögött érdekes beszélgetés ütötte meg a fülemet.
- Nathaniel Mandrake, vérdíja jelenleg nincs. Lopásért, köztulajdon rongálásért, és hivatásos haditengerészek ellen felmutatott agresszióért hozták be. - a válasz rá csak egy hümmögés volt.
- Van valami a múltjában? Ítélték már el? - kérdezte egy érdeklődő hang. Könnyed mosollyal nekidőltem az ajtó melletti falnak, és hallgattam a rólam folyó beszélgetést.
- Mock Townban született, szülei ismeretlenek... - sajnos ez igaz volt, a szüleim kilétéről még én sem tudtam semmit. Ez volt a szerencséjük, ugyanis ha ismertem volna őket, biztos saját kezűleg végeztem volna velük azért a sok szenvedésért, amit miattuk kellett elviselnem gyerekként. Hogy hagyhattak ott egyedül egy olyan helyen? - 15 éves koráig lopásból és alkalmi munkákból tartotta fenn magát, kerülte az összetűzést a nevesebb kalózokkal. Valószínűleg így maradhatott életben. - folytatódott a beszámoló. Nos, ebben már voltak hibák. Nem feltétlenül kerültem ki minden nagyszájú kötekedőt, sajnos így vált halottá a jobb szemem. A pokolravaló féreg már megfizetett érte, de ez volt az a pont az életemben, amikor rájöttem, hogy ez nemcsak egy játék. Ez életről vagy halálról szól, egy csapat válogatott, erkölcstelen bandita között. Úgy éltem túl, hogy felismertem ezt, és úgy feküdtem le alkalmankénti pihenőhelyeimen, hogy tudtam, alvás közben egy részeg kalóz elvághatja a torkomat. Miután tisztában voltam a veszéllyel, az valahogy elkerült. De a nyomorgásról az adatok nem beszélnek. Mock Townban születtem. Ez foglalja magába azt a szenvedést, éhezést és üldöztetést, amit ott elszenvedtem. Ilyen a világ. - Ekkor került kapcsolatba Daniel Mandrake -kel, egy 40.000.000 ßeli vérdíjú kalózzal, vagy ahogy a köznév ismerte, a Jáde kígyóval. Fogalmunk sincs, miért vitte magával hajójára, a Python-ra, de onnantól valamivel jobbra fordult a kölyök sorsa, mivel állandóan a Jáde kígyó kalózok védelmében volt. - Szintén stimmel. Fogalmam sincs, miért könyörült meg rajtam Dan, de mikor egyszer egy lopás utáni menekülés után beleütköztem, valamit meglátott rajtam, vagy inkább bennem. Hogy miért hívták Jáde kígyónak? Nem, nem volt Démongyümölcs adta hatalma, sem valami különleges technika, amiről a nevét kaphatta. Az ok a szeme volt. Ha egyszer rád nézett, nem tudtál szabadulni a tekintetétől, attól az irreális, egyszerre vörös és zöld, megbabonázó szivárványhártyától. Elég volt csak ránéznie az emberekre, hogy legyőzze az ellenfeleit. Anélkül, hogy egyetlen szót szólt volna, megragadta a vállam, és a hajóra vitt. Nem ellenkeztem, mert gondolkodni sem bírtam a pillantásától. Mindig is irigyeltem tőle ezt az adományt, de hát ezzel születni kellett. - Habár azonos vezetéknevet használnak, valószínűleg nem vér szerinti rokonok, csupán tiszteletből viseli annak az embernek a nevét, aki kimentette a nyomorból. Közel 7 évig volt a kalózbandával, miközben valószínűleg kardforgatást, valamennyi célba lövést és egyéb praktikákat tanult, amit csak össze tudott szedni a csapat tagjaitól. - valami ilyesmi volt a helyzet. Dan nem akarta, hogy ha egyszer önállóan kell megállnom a világban, csak úgy sorsomra legyek hagyva, mint eddig. Kellett nekem egy agyar, ahogy ő mondta, amivel meg tudom magam védeni, és meg tudom büntetni azokat, akik szenvedést okoznak nekem. Töménytelen mennyiségű kard, kés, szúró és vágóeszköz volt a hajó fegyverraktárában, és mentorom főleg a katanára specializálódott, mégis az én választásom egy szablya volt. Nem tudom, miért csak úgy megtetszett. Szerencsére ezzel az eszközzel is ugyanúgy tanított harcolni, mintha egy hozzá igazodó japán kardot választottam volna, így nem estem kétségbe. A hét év. amit köztük éltem le tömény edzés volt, koránkelés, későn fekvés, és rengeteg párbaj. Hol a kapitánnyal küzdöttem, hogy az első tisztel, hol a csapat egyéb tagjaival. Bár nekem ez a másoknak kemény életforma is a paradicsom volt, mert a fárasztó nap után vacsora és ágy várt. - Aztán váratlanul, minden ok nélkül kiszakadt közülük. Onnantól önállóan élt, és sikeresen alkalmazta a Jáde kígyó kardforgató készségét, kalózkodási módszerét. Eddig nem követett el különösebb törvényszegést, az említett bűnökön kívül, amelyért jelenleg itt raboskodik. - fejezte be a férfi, mire kissé ellöktem magam a faltól. Raboskodik? Ezek a sirályok mindig le vannak maradva pár lépéssel...


Dan (Daniel "Jade Serpent" Mandrake)
Vissza az elejére Go down
Portgas D. Ace
Mesélő
Mesélő
Portgas D. Ace


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Sep. 29.

Nathaniel Mandrake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Mandrake   Nathaniel Mandrake EmptySzer. Márc. 27, 2013 3:17 am


Üdvözöllek, dicső... izé, alávaló kalóz féreg. Úgy látom gyarapítanád a tengeri haramiák sorát, szívesen állnál be közéjük rabolni és fosztogatni, hát nézzük, hogy ennek van-e valamilyen akadálya.
Képesség? Pipa. Korrekt, és elfogadható kívánság.
Előtörténet? Szintén pipa. Nem lett túl hosszú, de a kívánt szinthez tökéletes, ráadásul kreatív egyben, tetszett ez a jellemzés rólad. Szóval szintén pipa.
Egyéb? Pipa, vagyis nincs semmi, ami miatt elutasítanám a történeted.

Kaszt: Kalóz
Rang: Kardforgató
Kezdő tőke: 100.000 ßeli
Kezdő TP: 2500 TP
Vérdíj: Egyszer biztos lesz

Kérlek ez alapján készítsd el az adatlapod.
Vissza az elejére Go down
 
Nathaniel Mandrake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nathaniel Mandrake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trailer Park :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Kalóz-
Ugrás: